Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10049
Stary 20.09.2011, 13:27
Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką i dlatego mam do Was pytanie jest sens robić TAKI kupon?
EDIT: Link nie działa, więc wrzucę screena (kurs ogólny 249) - http://i54.tinypic.com/bffkeh.png
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 20.09.2011 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując