Wyświetl pojedynczy post
hetzer
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: CK London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19790
Stary 20.09.2011, 13:17
Gwiaździsty, a gdzie ja napisalem ze nie? Kasa powinna byc dzielona pomiedzy miasto (obiekt) i klub (marketingowa wartosc dodana).
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
Odpowiedz cytując