Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
hetzer
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: CK London
Offline
#
19790
20.09.2011, 13:17
Gwiaździsty, a gdzie ja napisalem ze nie? Kasa powinna byc dzielona pomiedzy miasto (obiekt) i klub (marketingowa wartosc dodana).
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
hetzer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hetzer
Znajdź inne posty napisane przez hetzer