Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13937
Stary 20.09.2011, 13:17
Andraż Łobodźiński jest totalnie bez formy

borys; Zieniu wtedy wdupcył z 17 bramek i naprawde grał nieźle.Kiro wsadził w poprzednim 9 ale był...średni. Z 2 dobre mecze niczym Wojtek Ł. a reszta to jechanie na papierach i tyle.

E2; Mocny- ni chuja nie jest w formie, albo inaczej rozumiemy jego "formę". W formie to był jak przyjechał na Levadie na pierwszy mecz, przygotowany za granicą a nie u nas robił różnice.
Btw- jak piłkarz jest w formie to np. strzela bramki z dupy, sytuacje wykorzystuje na luzie etc.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 20.09.2011 o godz. 13:42.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując