hetzer napisał(a):

|
"Niestety" my to co innego, sukcesy sa, stadion nieglupi, ma to sens.
|
No to jeśli tak, to zysk powinien iść też dla Wisły skoro gra na tym stadionie i tylko dzieki temu jest on takim łakomym kąskiem, że dziady z Rady Miasta chcą za ten interes aż 30 mln . zł. Chcą dzięki temu, ze Wisła na nim gra a nie za sam stadion. Wisła powinna na tym zyskać kasę bo tylko dzięki niej taki interes jest możliwy.