|
Parchate naprawdę nic nie gra. Tak patrzyłem na ich popisy z Śląskiem to nie mogłem wyjść ze zdziwienia. Dzida i do przodu, to była ich jedyna taktyka, przy chaosie w każdej formacji. ŁKS i Podbeskidzie przy nich grają naprawdę poukładaną piłkę. Jakby odszedł od niech ten Nitobo to nei wiem kto miałby tam grać.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|