Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51430
Stary 20.09.2011, 12:29
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
W Polsce Legia ma na ten moment najlepsze szkolenie i w kadrze ma kilku wychowanków - jeśli sprzeda np.Kucharczyka za 2 mln Euro (nie teraz ale za rok czy dwa) to i tak zwrócą się nakłady na szkolenie młodzieży na kilka lat.
Jak ogladam co wyprawia niejaki młody Żyro to się cieszę, ze nie wprowadzamy wychowanków. Co do Kucharczyka, to faktycznie ma tzw. coś , bardziej ambicję, którą może imponowac młodszym piłkarzom ale czy aż takie umiejętności za, które można go sprzedac za ...2 mln. euro, to wątpię.
A nawet jeśli tak, to należałoby jak księgowy podliczyć utrzymanie tej akademii przez kilka lat ze zgraja młodych dotowanych kopaczy, budynek, boiska, ogrzewanie, prąd, woda, trenerzy, sprzęt, utrzymanie zawodników itp. czy faktycznie bilans wychodzi na plus.
Odpowiedz cytując