|
Wiedząc, ze walka o MP trwa cały rok, Maaskant żongluje składem. W jednym meczu grają ci, w nastepnym inni. gdy nie dzieje się nc poważnego nie musi reagować, zmieniając plan. Przed nami mecze w PP w ...Swinoujściu, potem mecz z Ruchem. Woli mieć jak najmniej kontuzji i wypoczetych grajków. Droga do MP jest długa o czym niejedni przekonali się w zeszłym roku.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 20.09.2011 o godz. 12:17.
|