|
Senior Member
Offline
|
|
didzej132 napisał(a): 
Wczoraj spiker mówił coś że T Mobile ma promocje dla posiadaczy KK jest gdzieś napisane konkretnie co i jak
Chodzi mi głównie o MIX , mówił coś że się dostaje hajs czy coś , ale nie zrozumiałem .
Z góry dzięki może być na PW
|
Może chodzi o to http://www.t-mobile.pl/pl/indywidual...nt/ekstraklasa ?
|
|