Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23748
Stary 20.09.2011, 12:03
didzej132 napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj spiker mówił coś że T Mobile ma promocje dla posiadaczy KK jest gdzieś napisane konkretnie co i jak
Chodzi mi głównie o MIX , mówił coś że się dostaje hajs czy coś , ale nie zrozumiałem .
Z góry dzięki może być na PW
Może chodzi o to http://www.t-mobile.pl/pl/indywidual...nt/ekstraklasa ?
Odpowiedz cytując