Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16664
Stary 20.09.2011, 11:22
A propos wczorajszego newsa, puszczonego przez Borka - jest ciąg dalszy:

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...Szatalowa.html

Przypomnę: Borek oskarżył Szatałowa, że dostał ofertę z Zagłębia parę dni temu i poszedł do Filipiaka, żeby negocjować swoje odejście z klubu.

Afery by nie było, gdyby nie wcześniejsze doświadczenia Szatałowa. To byłaby ironia losu, gdyby teraz wystawił do wiatru Pasy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując