Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13865
Stary 20.09.2011, 11:21
Apraho, ale przecież z Twojej kasy ani TVN, ani Polsat nie mają ani grosza. Opłacasz jedynie telewizję publiczną, która puszcza programy dla "normalnego" widza dopiero w paśmie nocnym między 00:05 (dobre dokumenty na TVP Info), a 01:00 (czasem trafi się jakaś perełka na TVP2). I Tyle.

Jeśli nie oglądasz różnych show w tefałenach i innych, nie interesujesz się ichniejszymi produkcjami filmowymi i nie śledzisz każdego dnia losów gwiazdek opłacanych przez te telewizje to zwyczajnie nie jesteś ich targetem.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 20.09.2011 o godz. 11:26.