|
Apraho, ale przecież z Twojej kasy ani TVN, ani Polsat nie mają ani grosza. Opłacasz jedynie telewizję publiczną, która puszcza programy dla "normalnego" widza dopiero w paśmie nocnym między 00:05 (dobre dokumenty na TVP Info), a 01:00 (czasem trafi się jakaś perełka na TVP2). I Tyle.
Jeśli nie oglądasz różnych show w tefałenach i innych, nie interesujesz się ichniejszymi produkcjami filmowymi i nie śledzisz każdego dnia losów gwiazdek opłacanych przez te telewizje to zwyczajnie nie jesteś ich targetem.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 20.09.2011 o godz. 11:26.
|