Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6472
Stary 20.09.2011, 11:12
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
@mitmichael - czy po wczorajszym meczu, jak i pozostałych (nie licząc z Podbeskidziem) nadal tak uważasz, że to szkoda? Według mnie bardzo dobrze się stało, że nie wrócił do Nas. Pogra sobie w GKSie i odejdzie na zasłużoną emeryturkę.

Wczoraj grał z kontuzją Zresztą w Bełchatowie nie ma z kim grać. Wielokrotnie było widać , ze liczy na jakąś akcje kombinacyjną , wychodzi na czystą pozycje, pokazuje rękami by mu zagrali a tu zonk... jego słaby partner z drużyny traci piłkę. Wczoraj było takich akcji przynajmniej trzy , we wcześniejszych Bełchatowa całe multum. Ma w drużynie całą masę ignorantów i przeciętniaków, brakuje mu partnera który by wiedział jak grać, gdzie spodziewać się podania od Kosy (jak kiedyś Żurawski , czy później Zieńczuk)


Kosowskiemu z dawnych atutów zostały jeszcze niesamowity przegląd pola i bardzo dokładne podania, w tych elementach bije na głowę każdego zawodnika z obecnej Wisły. Szybkość już niestety nie ta, aczkolwiek w dalszym ciągu jest lepszy od prime Kirma.
Ostatnio edytowane przez Lysy : 20.09.2011 o godz. 11:15.
Odpowiedz cytując