Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 20.09.2011, 10:59
willow napisał(a):Wyświetl post
6. Znowu dziwne roszady Maaskanta. Grał Kirm, ławę grzał Iliev.
Mnie zdziwiło bardziej to, że w pierwszej jedenastce wyszedł Małecki w miejsce Ilieva.
Kirm w poprzednim meczu z Odense strzelił bramkę, generalnie zagrał nie najgorszy mecz, natomiast Małecki w meczu z Odense po wejściu nie wniósł zupełnie nic do gry i miał jakieś...3 kontakty z piłką. Z Bełchatowem Kirm nie zagrał najlepszego spotkania, ale zaliczył asystę dlatego w następnym meczu chciałbym oglądać skrzydła Iliev-Kirm.
Odpowiedz cytując