Szpen napisał(a):

i jeszcze jedno, najważniejsze w całej tej wymianie zdań. Kieruję do Ciebie cytacik, autorem jest Kaczyński:
BBC, które jest zwykle podawane jako przykład niezależności i obiektywizmu, jest w oczywisty sposób lewicową radiostacją i ten obiektywizm odnosi się co najwyżej do lewicy.
więc odwalcie się od TVNów, GW, Newsweeków i innych nie sprzyjającym Wam mediom. Prawda jest taka, że każdy ma swoje media, które układają klocki pod danego odbiorcę. Więc dla mnie i całego elektoratu PO Wasze media czyli GP, GN, URZE itd.kłamie.
|
O nowa gwiazda w tym temacie.
Co do mediow to nie my mamy się odwalić od TVN tylko TVN niech się odwali od nas- bo nic innego nie robią niż chronienia dupska tym którzy pozwolili im zdominować rynek mediów (razem z Polsatem).O ile gazetę każdy sobie kupi jaką chce to stacje ogólnodostepne mamy jakie mamy. Pewnie, można nie ogladac nic ale skoro płacę z moich podatków na publiczną TV to żadam CZEŚĆI programów publicystycznych w których prowadzący mają inne preferencje niż obsesyjny cykor przed JK. NIech mediota ma swojego Lisa , a Pis -owiec swojego Pośpieszalskiego.Proste . A najlepiej nich mają wspolny program wtedy okazaloby się who is who
