Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
13934
20.09.2011, 10:45
Mocny
napisał(a):
dlugi ten przemarsz
No i dobrze... grają co 3 dni - mogliby nie wytrzymać dłuższego dystansu...
Poza tym trzeba jeszcze wpaść do galerii - kupić jakiś ciuch na wyjazd nad morze...
arti