Świetny mecz Wilka i Sobolewskiego. Widać było wielkie zaangażowanie i walkę o każdy metr boiska. Szkoda, że niektórzy obcokrajowcy nie są gotowi do takich poświęceń...
Małecki może nie zagrał jakiegoś cudownego spotkania ale co mi się podobało, to to, że szukał partnerów i nie grał indywidualnie. Szkoda, że nie wykorzystał swojej szansy pod koniec drugiej połowy.
Bunoza zdecydowanie na plus. Pewny z tyłu, potrafił rozegrać, naprawdę nieźle. Może w najbliższym meczu powinna wystąpić para Bunoza - Chavez

Biton wczoraj bardzo aktywny, piłka go szukała i mogło paść więcej bramek. Mam jednak nadzieję, że ktoś go wspomoże w lidze jeżeli chodzi o strzelanie bramek.