Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 20.09.2011, 10:38
a ja licze ze nie odpadniemy , bo dla takich druzyn z nizszych lig to jest szansa jak dla nas IV el LM , wyjda na pelnej ....ie i wzniosa sie na wyzyny
Odpowiedz cytując