Marszałek napisał(a):

|
Też mnie to cieszy,ale już mniej gdy się spojrzy na to jak grał rywal. Na tle takiego przeciwnika nietrudno zabłysnąć. Fajnie by było jakby Maaskant dał więcej pograć Bunozie. Chavez ewidentnie się zepsuł więc Bunoza może się wykazać. Do tego fajnie by było jakby ogrywał się także w LE.
|
Na tle takiego przeciwnika jak piszesz Lamey, Jaliens, Diaz i Chavez mieli nie male trudności żeby zabłysnąć nie uważasz?
Naszą siłą we wczorajszym meczu było zdominowanie środka pola i bardzo dobra gra obu środkowych pomocników. Do tego należy dodać Bitona i Sapele i mamy 2:0. Z Ruchem nasza gra musi wyglądać o wiele lepiej szczególnie w obronie i na skrzydłach. Ja mam nadzieje że Mały i Kirm wkońcu pokażą swoje oblicze z poprzedniego sezonu.