funkykoval napisał(a):

|
Natomiast cieszy postawa Bunozy - jak dla mnie facet zagrał chyba najlepszy mecz w barwach Wisły jaki oglądałem.
|
Też mnie to cieszy,ale już mniej gdy się spojrzy na to jak grał rywal. Na tle takiego przeciwnika nietrudno zabłysnąć. Fajnie by było jakby Maaskant dał więcej pograć Bunozie. Chavez ewidentnie się zepsuł więc Bunoza może się wykazać. Do tego fajnie by było jakby ogrywał się także w LE.