Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.09.2011, 09:11
2:0 to super wynik. Naprawdę ciężko o jakieś fajerwerki w grze, jak na skrzydłach biega Kirm wspomagany przez Lameya i Diaza (który i tak z nich najlepiej wyglądał) a w środku gra dwóch defensywnych pomocników. W dodatku Bełchatów broni się prawie całym zespołem nawet po stracie bramki. Ja jestem ciekawy meczu z Legią, jak obrona ogarnie Ljuboję to będzie dobrze.
Odpowiedz cytując