Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 20.09.2011, 09:04
Żadne miasto nam nie buduje bazy. Skąd tyle goryczy w Twojej wypowiedzi? I skąd wiesz co by było gdyby...? No i jak Lechia to wg Ciebie wynalazek to nie mam pytań...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 20.09.2011 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując