|
Naprawdę macie problemy co poniektórzy...
Co to za różnica czy chłopak trenuje w Wiśle od 8 roku czy przychodzi w wieku 15 np. z Raby Dobczyce czy Zwierzynieckiego. Wprowadzenie i tego i tego na poziom gry w "11" mistrzowskiej Wiśle będzie dowodem na bdb selekcję, a potem prowadzenie malucha jak i na bdb oko i prowadzenie w przypadku nastolatka.
A od jakiegoś czasu jest kiepsko na obu frontach...
A w ciągu ostatnich 5 lat Wisła wprowadziła na poziom "11" czy "16" meczowej 1 (2?) młodzieżowca. Małeckiego i... Kokoszkę.
Oby Kurto, Nalepa, Czekaj i inni poprawili tą fatalną tendencję.
|