Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Robin
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
13932
20.09.2011, 08:01
dziś o 15.30 piłkarze Wisły wezmą udział w przemarszu z dzieciakami z Placu Szczepańskiego na Rynek Główny w ramach promowania koszulek odblaskowych dla dzieci
Robin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robin
Znajdź inne posty napisane przez Robin