Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23745
Stary 20.09.2011, 06:23
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Dzieki. Ale mi bardziej chodzi o bezpieczeństwo, jeśli chodzi o wjazd z autem z gazem do strefy zamkniętej... a bądź co bądź tam na tym parkingu jest strefa zmknięta

W Galeri Kazimierz jest zakaz ( znak ). W Galerii Krakowskiej z tym sie niespotkałem.
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW


TYLKO WISŁA
Anty Jude
Odpowiedz cytując