Marcin_fan napisał(a):

|
Dzieki. Ale mi bardziej chodzi o bezpieczeństwo, jeśli chodzi o wjazd z autem z gazem do strefy zamkniętej... a bądź co bądź tam na tym parkingu jest strefa zmknięta
|
W Galeri Kazimierz jest zakaz ( znak ). W Galerii Krakowskiej z tym sie niespotkałem.