|
Z trenerami to jest tak ze ocena ich pracy zalezy od wynikow. Ale majac doswiadczenie z lat poprzednich Wisle wcale nie jest potrzebny rewelacyjny trener, nie dlatego ze takiego nam nie potrzeba ale dlatego ze na podstawie dziadostwa naszej ligi trudno jest ocenic wartosc poszczegolnych pilkarzy. Teraz wiekszosc uwaza ze Wisla weszla do Ligi Europy to nawet niezle... ale ja powiem tak, gdybysmy trafili na rumunow a nie bulgarow to by byla d...a a nie LE. Trener moze nie jest rewelacyjny ale tu nie o trenera chodzi tylko o cala nasza lige ktora jest kiepska i nie jest zadnym wyznacznikiem umiejetnosci poszczegolnych pilkarzy.
|