|
Jedynym problemem drużyny to jest forma niektórych piłkarzy i skuteczność. Myślę ,że gdyby skuteczność tak nie szwankowała to nikt nie wypominał by błędów w obronie Jaliensowi i Chavezowi,które zawsze się zdarzają nawet tym najlepszym drużynom. Kirm w zeszłym sezonie ustrzelił sporo goli , zaliczył sporo asyst w tym szczęście zupełnie mu nie dopisuje , Genkov jak grał w zeszłym sezonie to miał skuteczność na tyle dużą ,że gdyby przyszedł wcześniej zdobyłby tytuł Króla Strzelców , w tym zupełnie poza formą ( na szczęście jest Biton)
|