Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 19.09.2011, 21:26
Średnia gra, średni doping słowem mecz bez historii. Ale nie ma co wybrzydzać - trzy punkty zaliczone. Trzecia pod rząd porażka na R22 byłaby dramatem. Gdyby nie bramka Dudu za dwa dni nie bardzo mógłbym skojarzyć co to za mecz był.

Najlepszy na boisku wyśmiewany (delikatnie to ujmuje) na forum Bunoza. Jedyny, z czwórki który grał jak obrońca. Dlaczego on jest szybki a inni wolni jak żółwie. Zmęczenie sezonem po siedmiu kolejkach ? Chyba nie bo reszta (poza Meliksonem) była wolna od początku.
No i drugi niezbyt poważany Dudu.

Na drugim biegunie Kirm (ale przynajmniej zaliczył asystę) i Patryk Małecki. Szczególnie ten drugi w aktualnej formie nie nadaje się nawet do osiemnastki meczowej.

Ta drużyna nie żadnego ciągu na bramkę. Zawodnik (obojętnie który) dostaje piłkę, ma wolne pole i zamiast odwrócic sie i biec w kierunku bramki oddaje piłkę do obrońcy. Był taki moment, że Bunoza chyba z pięc razy zagrywał piłke, a ta jak bumerang wracała do niego.
Wszystkie nasze zagrania ofensywne są o pół tempa za wolne.
Odpowiedz cytując