Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 19.09.2011, 21:20
Nie potrafię zrozumieć dlaczego Jaliens gra w pierwszym składzie? Bunoza wyglądał przy nim jak profesor, popełnił chyba 1 błąd, który był raczej wynikiem braku ogrania. Rajdy Diaza - z lewej obrony na prawe skrzydło to jakiś kosmos, gość chcę przebić Daniego Alvesa który zapierdala tylko po jednej stronie A jeśli chodzi o doping to nie podoba mi się leczenie kompleksów w ten sposób. Przez całe lata tego nie było i dlatego jesteśmy lepsza częścią Krakowa. A frekwencja rzeczywiście dramat ale bluzgi na parchow jej nie powiększą.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując