HatefulRespect napisał(a):

Zupelnie nie o estetyke i jezyk mi chodzi.
Moim zdaniem klubik profesora na taka uwage zupelnie nie zasluguje. Kompleksy lecza na Kaluzy, ot co.
|
Całkowicie się zgadzam. Ten zupełnie nic nie znaczący klubik nie zasługuje na nasza uwagę w żadnej formie.