Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 19.09.2011, 20:39
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Ale .......isz... jak Ci nie pasuje to zatkaj uszy. A poza tym procentowo to 90% doping dla Wisły a 10% na anty mniej więcej. No ale dla Ciebie to pewnie cały mecz śpiewaliśmy o Małeckim i ze Cracovia jest jebana.
Zupelnie nie o estetyke i jezyk mi chodzi.
Moim zdaniem klubik profesora na taka uwage zupelnie nie zasluguje. Kompleksy lecza na Kaluzy, ot co.
Odpowiedz cytując