Wiślak-1990 napisał(a):

|
Ale .......isz... jak Ci nie pasuje to zatkaj uszy. A poza tym procentowo to 90% doping dla Wisły a 10% na anty mniej więcej. No ale dla Ciebie to pewnie cały mecz śpiewaliśmy o Małeckim i ze Cracovia jest jebana.
|
Zupelnie nie o estetyke i jezyk mi chodzi.
Moim zdaniem klubik profesora na taka uwage zupelnie nie zasluguje. Kompleksy lecza na Kaluzy, ot co.