HatefulRespect napisał(a):

|
A wiadamo dlaczego tak duzo atencji poswiecano dzis sasiadce zza Blon? Niedlugo bedzie juz zestaw obowiazkowy - Maly z nami, kibicami, potem troche o Tusku, obalaniu rzadu, na koniec Arka i pasiasta dama. Jesli sedzia cos przedluzy, starczy tez czasu na wspieranie wlasnej druzyny.
|
Ale .......isz... jak Ci nie pasuje to zatkaj uszy. A poza tym procentowo to 90% doping dla Wisły a 10% na anty mniej więcej. No ale dla Ciebie to pewnie cały mecz śpiewaliśmy o Małeckim i ze Cracovia jest jebana.
E: A przyśpiewki na anty w większości przypadków nie wychodziły od gniazdowego.