Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.09.2011, 20:35
HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
A wiadamo dlaczego tak duzo atencji poswiecano dzis sasiadce zza Blon? Niedlugo bedzie juz zestaw obowiazkowy - Maly z nami, kibicami, potem troche o Tusku, obalaniu rzadu, na koniec Arka i pasiasta dama. Jesli sedzia cos przedluzy, starczy tez czasu na wspieranie wlasnej druzyny.
Ale .......isz... jak Ci nie pasuje to zatkaj uszy. A poza tym procentowo to 90% doping dla Wisły a 10% na anty mniej więcej. No ale dla Ciebie to pewnie cały mecz śpiewaliśmy o Małeckim i ze Cracovia jest jebana.

E: A przyśpiewki na anty w większości przypadków nie wychodziły od gniazdowego.
Ostatnio edytowane przez Wiślak-1990 : 19.09.2011 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując