|
Kojarzy ktos cos takiego: Piosenka która powstała wg mnie miedzy 2007 a 2008 rkiem. Zamieszany jest w nia jakis DJ feat ktoś. tereny teksasu, dwie osoby w maskach wpadają do domku przy drodze prawdopodbonie cos ukrasc . za nimi policjanci . na końcu okazuje sie ze jednym z tych przestepcow jest dziewczyna o azjatyckiej urodzie i odjedza.
|