Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2293
Stary 19.09.2011, 20:27
Kojarzy ktos cos takiego: Piosenka która powstała wg mnie miedzy 2007 a 2008 rkiem. Zamieszany jest w nia jakis DJ feat ktoś. tereny teksasu, dwie osoby w maskach wpadają do domku przy drodze prawdopodbonie cos ukrasc . za nimi policjanci . na końcu okazuje sie ze jednym z tych przestepcow jest dziewczyna o azjatyckiej urodzie i odjedza.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując