Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.09.2011, 20:17
Wynik cieszy. Jeszcze bardziej gra Bunozy,inny Bunoza niz ten na początku gry u nas,przynajmniej o jedna klase. Bitton nabierze po dzisiejszym meczu pewności siebie,to też duży plus. Martwi mnie Łukasz ,bo nie może jakoś odnaleźc dawnej formy,i nie jest w stanie nawet w 70% zastąpić Meleksa,po jego wejściu Bełchatów doszedł do głosu niestety.Mały jakiś zgaszony dziś ,no ciężkie ma czasy teraz.
Odpowiedz cytując