Wyświetl pojedynczy post
KA*M*IL
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PRĄDNIK BIAŁY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.09.2011, 20:15
Biton piękna 1.bramka, 2.za darmo, Małecki chyba za bardzo chciał, z resztą jak Kirm, zero przeglądu, lub choćby chęci podania, irytuje mnie najbardziej, jak Chavez dostaje piłkę i nie wie za bardzo, do kogo podać. Dużo niecelnych podań, posiadanie piłki to nie wszystko, musi być pomysł na grę. Na szczęście dzisiaj graliśmy z Bełchatowem, mam nadzieję, że ten mecz to takie "przetarcie". pozdr
Odpowiedz cytując