prezes85 napisał(a):

|
Zapewne pogrubił to w celu informowania władz ekstraklasy iż mecze w poniedziałek to porażka. Człowiek zajęty pracą to nawet nie ma tej przyjemności z oglądania.
|
Zapewne władze ekstraklasy buszują po tym forum.
W angli jakoś grają w pn. i się nie skorżą

...