Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 19.09.2011, 19:56
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Zapewne pogrubił to w celu informowania władz ekstraklasy iż mecze w poniedziałek to porażka. Człowiek zajęty pracą to nawet nie ma tej przyjemności z oglądania.
Zapewne władze ekstraklasy buszują po tym forum.
W angli jakoś grają w pn. i się nie skorżą...
Odpowiedz cytując