Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51421
Stary 19.09.2011, 19:39
W zimowym okienku zapewne bramkarze jak i linia obrony zostanie bez zmian . Jesli chodzi o pomoc ,to nalezy sie pozbyc Garguły i Jirsaka( choc jemu zostalo pol roku kontraktu to pewnie zostanie) i kupic jakiegos porzadnego pomocnika za nich . Co do ataku to tez by sie przydał jakis napastnik bo w przypadku kontuzji jest bieda , i dobry bylby napastnik pokroju Deleva ktory moze grac na skrzydle i w ataku zatem:

odchodza:
- Garguła
- Jirsak
powinni przyjsc:
- srodkowy pomocnik
- napastnik
Odpowiedz cytując