|
W zimowym okienku zapewne bramkarze jak i linia obrony zostanie bez zmian . Jesli chodzi o pomoc ,to nalezy sie pozbyc Garguły i Jirsaka( choc jemu zostalo pol roku kontraktu to pewnie zostanie) i kupic jakiegos porzadnego pomocnika za nich . Co do ataku to tez by sie przydał jakis napastnik bo w przypadku kontuzji jest bieda , i dobry bylby napastnik pokroju Deleva ktory moze grac na skrzydle i w ataku zatem:
odchodza:
- Garguła
- Jirsak
powinni przyjsc:
- srodkowy pomocnik
- napastnik
|