Gordian napisał(a):

|
Może nie złożonej z wychowanków, ale jeden czy dwóch grających w pierwszym składzie to byłoby już coś.
|
Był niedawno taki moment gdzie nawet 4 wychowankow gralo w pierwszym składzie. Tj. Brożkowie, Małecki i Kowalski. Za Kasperczaka jeszcze z ławki wchodził Mączyński. Czyli łącznie 5 wychowanków w jednym meczu.
Niedawno, z resztą nawet dobrze zagrali Brud i Czekaj. Więc szkolka Wisły stoi na dobrym poziomie, na Polskie warunki wręcz rewelacja.
Nie mówcie mi tu proszę że Brożki czy tam jakiś inny przyszli z innego miasta, bo od razu zaznaczam że Messi jest Argentyńczykiem
