Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51420
Stary 19.09.2011, 19:35
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Może nie złożonej z wychowanków, ale jeden czy dwóch grających w pierwszym składzie to byłoby już coś.
Był niedawno taki moment gdzie nawet 4 wychowankow gralo w pierwszym składzie. Tj. Brożkowie, Małecki i Kowalski. Za Kasperczaka jeszcze z ławki wchodził Mączyński. Czyli łącznie 5 wychowanków w jednym meczu.

Niedawno, z resztą nawet dobrze zagrali Brud i Czekaj. Więc szkolka Wisły stoi na dobrym poziomie, na Polskie warunki wręcz rewelacja.

Nie mówcie mi tu proszę że Brożki czy tam jakiś inny przyszli z innego miasta, bo od razu zaznaczam że Messi jest Argentyńczykiem
Odpowiedz cytując