Tak bym widział drużynę w rundzie wiosennej:
Kim są Ci piłkarze, zobaczcie sami.
Legenda:
Białe pełne strzałki- zachowanie taktyczne
Białe przerywane strzałki- zachowanie sytuacyjne
Żółte strzałki- ustawienie w obronie.
Zaproponowana 11 jest odpowiedzią na bardzo słabą grę w obronie. Wymiana obrońców oraz ustawienie ofensywne dawało by nam wiele radości w lidze. Co o tym myślicie?