Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11013
Stary 19.09.2011, 19:17
Tak bym widział drużynę w rundzie wiosennej:


Kim są Ci piłkarze, zobaczcie sami.
Legenda:
Białe pełne strzałki- zachowanie taktyczne
Białe przerywane strzałki- zachowanie sytuacyjne
Żółte strzałki- ustawienie w obronie.

Zaproponowana 11 jest odpowiedzią na bardzo słabą grę w obronie. Wymiana obrońców oraz ustawienie ofensywne dawało by nam wiele radości w lidze. Co o tym myślicie?
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 25.09.2011 o godz. 14:03.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując