Zieeew, idźcie sobie do piaskownicy i tam obrzucajcie się wyświechtanymi epitetami jak lemingi czy inne pisdzielce, bo nie sądzę, by kogoś to jeszcze poza wami jarało.
Drozd - no bez jaj! Raz kabaret jadący całkiem słusznie po Tusku zrobił coś o Jarku i już sługusy systemu! Come on!
Szpen - Twojego bełkotu nie da się czytać. Zalatuje fanatyzmem i nienawiścią do rywala. Pozwól, że Ci wytłumaczę tak, że zrozumiesz - jesteś w elektoracie PO tym, czy w elektoracie PiS-u są tzw. moherowe berety.
PS: "
jestem na tyle inteligentny" 