Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51414
Stary 19.09.2011, 16:04
kristos napisał(a):Wyświetl post
Niestety ja też jestem tego zdania a idealiści marzący o drużynie złożonej z wychowanków żyją w innym świecie.
Może nie złożonej z wychowanków, ale jeden czy dwóch grających w pierwszym składzie to byłoby już coś.



Odpowiedz cytując