Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
GiEroY
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: Krakow
Offline
#
6914
19.09.2011, 15:55
Calkowicie nie smieszne, ale wrzucam tutaj, wiecej osob zobaczy...
http://youtube.com/watch?v=B1_kwYG7Rh0
Kibic to nie bandyta!
GiEroY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiEroY
Znajdź inne posty napisane przez GiEroY