Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 19.09.2011, 15:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Przypomnij sobie ostatni mecz z Lechem. Tych akcji było naprawde sporo. Maaskant, który mówi: powinno byc 5:0.... Nie miał racji? Wczesniejszyh meczów nie liczę: byliśmy w fazie walki o puchary, co było ważniejsze
Nie miał racji. Ni chuja.

Po 1. Może mogło być z 3 nie 5
Po 2. Nie ma racji, bo jak może mówić ze powinno być 5. Tak móglby powiedzieć do Ronaldo czy Rooneya a nie do Naszych supersnajperów. Biorąc pod uwage ich skuteczność powinien powiedzieć "Dzięki Bogu że jest 1"

Reszta tego co napisałeś niby zgodna z prawdą, ale powiem tak: Oglądając mecz z trybun atak wygląda jakby sie w ogóle nie rozumieli. W telewizji natomiast wygląda to nawet nieźle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując