FraMat napisał(a):

Przypomnij sobie ostatni mecz z Lechem. Tych akcji było naprawde sporo. Maaskant, który mówi: powinno byc 5:0.... Nie miał racji? Wczesniejszyh meczów nie liczę: byliśmy w fazie walki o puchary, co było ważniejsze
|
Nie miał racji. Ni chuja.
Po 1. Może mogło być z 3 nie 5
Po 2. Nie ma racji, bo jak może mówić ze powinno być 5. Tak móglby powiedzieć do Ronaldo czy Rooneya a nie do Naszych supersnajperów. Biorąc pod uwage ich skuteczność powinien powiedzieć "Dzięki Bogu że jest 1"
Reszta tego co napisałeś niby zgodna z prawdą, ale powiem tak: Oglądając mecz z trybun atak wygląda jakby sie w ogóle nie rozumieli. W telewizji natomiast wygląda to nawet nieźle.