normalny 1906 napisał(a):

Co do magillo to znalezione na wikiku....,linka z wiadomych względów nie daje:
http://i55.tinypic.com/2w20jk6.jpg
Daje to jako przykład,bo sam już dawno wiedziałem (nie z internetu),że to ich sponsorzy.Rabanu o to nie zamierzam robić,ale pisanie ,że jedni i drudzy nie mają ze sobą nic wspólnego to bzdury.
|
Nawet MPEC jest, Pepsi też, i jeszcze Samsung. Odcinam ogrzewanie, ciepłą wodę, wywalam monitor, a Pepsi wylewam do zlewu.