Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23736
Stary 19.09.2011, 15:40
Moge zaparkowac (samochód benzyna+gaz) na parkingu w galerii krakowskiej Jak wygląda sprawa z tym parkingiem nad galerią który nie jest zadaszony Moge tam wjechac " z gazem " Czy jest on też płatny
Odpowiedz cytując