wolfy napisał(a):

No tak.
Mistrzostwo Polski, awans do grupy LE (co ostatnio udało nam się za duetu Petrescu-Okuka, gdzie dostaliśmy zresztą gremialny wpierdól).
Tak, macie więcej powodów do krytyki. I będziecie mieć, nie ważne kto będzie trenerem - bo niewiele rozumiecie z tego, co się wokół was dzieje. Nie wiem co ma to wspólnego z demokracją, chyba że miałoby to stanowić przyczynek do jej krytyki.
Identycznie jak za czasów Petrescu.
|
Nie identycznie bo za Petrescu jak któryś się op.... to siedział na ławie, a dzisiaj mamy nie wiadomo skąd żelazny skład, który strzela w lidze mniej bramek niż nie powiem kto. Tylko o to mam pretensje do Maaskanta, że nie daje pograć zmiennikom kiedy ci z pierwszego składu mają "gorszy dzień".