Szpen napisał(a):

tak to się stało, bo w Polsce 3/4 społeczeństwa ma z Jarka pompe. I to wielką. Dlatego kabareciarze tego używają. Za Nim stoi tylko prawicowo-nacjonalistyczny skostniały elektorat. Ja nie ma problemu z codziennością, za to PISdzielce mają. A to TVNu nie mogą oglądać, a to GW czytać. Jak nie chce to nie oglądam, jestem na tyle inteligentny że wyciągne z tego to co potrzebuje. Za to PISdzielec chodzi kanałami, czytac może tylko Gościa Niedzielnego albo Gazete Polską. W TV nic dla niego nie ma, chyba że Pośpieszalski wróci. JesZcze coś tam na TVP historia puszczą. Tyle. Reszta to dla nich malwersacja, kłamstwo, lemingi itd. Taki Wasz krzyk rozpaczy - ubliżanie. Niczym wyznawcy islamu.
Czas się obudzić drogi Droździe. My jesteśmy wolni. A wy?
|
Tak? Ciekawa teoria, premierem jest Tusk który jak wiadomo z kabaretu głównie gra w piłkę, a tu nagle tydzień przed wyborami premierem zostaje Kaczyński i co? Jak to co ? Mlaska przesłu..... piłkę nożną, i ma zamiar wrzucać granaty do restauracji. Typowa czarna propaganda komuszych mediów. Później leming który się tego naogląda upiera się ze Kaczyński to dyktator, mlaskacz i terrorysta. A jak takiemu powiesz że jest bezmózgi leming to wielce obrażony.
Nie masz problemów z codziennością? Gratulacje

. Klasyczny zadowolony POmylony.
ps. Wywieś transparent na meczu to pogadamy. I kto to jesteście wy? Lemingi? To faktycznie jesteście wolni, ja bym nawet powiedział że powolni.