Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4695
Stary 19.09.2011, 15:02
Nie chce bronić Legii, ale ten transparent w sektorze gości to tez w stylu właśnie takiej Polonii. Na mieście nie widać, a jak jest bezpiecznie to napinka
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 19.09.2011 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując