Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13857
Stary 19.09.2011, 14:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakiego drugiego dna PO........? Wyjaśnij jak to się stało że w kabaretowym posiedzeniu rządu premierem nagle stał się Jarek? I wróciły wszystkie kretyńskie przytyki?
tak to się stało, bo w Polsce 3/4 społeczeństwa ma z Jarka pompe. I to wielką. Dlatego kabareciarze tego używają. Za Nim stoi tylko prawicowo-nacjonalistyczny skostniały elektorat. Ja nie ma problemu z codziennością, za to PISdzielce mają. A to TVNu nie mogą oglądać, a to GW czytać. Jak nie chce to nie oglądam, jestem na tyle inteligentny że wyciągne z tego to co potrzebuje. Za to PISdzielec chodzi kanałami, czytac może tylko Gościa Niedzielnego albo Gazete Polską. W TV nic dla niego nie ma, chyba że Pośpieszalski wróci. JesZcze coś tam na TVP historia puszczą. Tyle. Reszta to dla nich malwersacja, kłamstwo, lemingi itd. Taki Wasz krzyk rozpaczy - ubliżanie. Niczym wyznawcy islamu.

Czas się obudzić drogi Droździe. My jesteśmy wolni. A wy?