Marszałek napisał(a):

taa a do Legii już kwiat trenerski Europy się ustawia. Zwolnią Skorżę i kogo zatrudnią?Maaskanta?
|
Ustawia się czy nie, najlepiej żeby Maciek tam został. Przynajmniej wiadomo przy nim czego po Legii można się spodziewać. A tak przyjdzie ktoś sensowny i będzie gorzej dla nas. Mam nadzieję, że w Legii ochłoną po przegranych derbach i nie zadziałają zbyt pochopnie

Maciek ma tam jeszcze tyle marzeń do spełnienia. Nie można mu ich zniweczyć jakąś nieprzemyślaną decyzją.