Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16659
Stary 19.09.2011, 14:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
taa a do Legii już kwiat trenerski Europy się ustawia. Zwolnią Skorżę i kogo zatrudnią?Maaskanta?
Ustawia się czy nie, najlepiej żeby Maciek tam został. Przynajmniej wiadomo przy nim czego po Legii można się spodziewać. A tak przyjdzie ktoś sensowny i będzie gorzej dla nas. Mam nadzieję, że w Legii ochłoną po przegranych derbach i nie zadziałają zbyt pochopnie Maciek ma tam jeszcze tyle marzeń do spełnienia. Nie można mu ich zniweczyć jakąś nieprzemyślaną decyzją.
Odpowiedz cytując