Wyświetl pojedynczy post
Ola7
Viva Mauro!
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23734
Stary 19.09.2011, 14:27
harimata napisał(a):Wyświetl post
250zł to Warszawie we Wrocławiu taniej Napisz w jakim miejscu chcesz mieć hotel, na ile osób pokój to Ci znajdę taki do 80zł z łazienką i WC w pokoju oraz TV zamykany na klucz z możliwością zjedzenia posiłku. Albo jak chcesz to mogę załatwić nocleg w akademiku dasz dziewczyną 20zł. Jak coś to p.w.

Może być taki do 250zł no gdzieś w centrum, na 2 osoby. Myślałam o tym hotelu przy stadionie Śląska, ale nie działa mi ich strona.
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Odpowiedz cytując