Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13856
Stary 19.09.2011, 14:23
Jakiego drugiego dna PO........? Wyjaśnij jak to się stało że w kabaretowym posiedzeniu rządu premierem nagle stał się Jarek? I wróciły wszystkie kretyńskie przytyki? "Nocna zmiana" trzęsie portkami?

Jarek jest taki jaki jest i jaki powinien być, choć czasami zbyt delikatny. Bajki o zmianie wizerunku łykają tylko zmanipulowane lemingi. Pamiętaj że dla leminga, taki jest Jarek jak go pokazują media. W kampanii prezydenckiej szefem sztabu była podstawiona dywersantka. To i przekaz był łagodniejszy. Jak się nie myśli samodzielnie tylko powiela medialną propagandę to faktycznie można być lekko skołowanym. Ale to nie wina Jarka że lemingi oszczędzają mózgi.

"Oleksy jest politykiem lewicy średnio starszego pokolenia" Gdzie widzisz coś o dobrym komuchu? W TVN usłyszałeś?
Zmień lepiej na superstację
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.09.2011 o godz. 14:37.
Hej Nasz TS !!